Hokej Šport

Vstupenky na hokejové MS v predaji už onedlho: Najlacnejšie budú za 10 eur

Fanúšikovia hokeja by mali zbystriť. Už onedlho sa začne predaj vstupeniek na budúcoročné majstrovstvá sveta.

Ilustračný obrázok k článku Vstupenky na hokejové MS v predaji už onedlho: Najlacnejšie budú za 10 eur
Zdroj: TASR

Predaj vstupeniek na hokejové MS 2019 na Slovensku sa začne v stredu 19. septembra o 9.19 h. Organizačný výbor šampionátu na utorkovej tlačovej konferencii v Bratislave informoval aj o cenách vstupeniek, najlacnejšia bude stáť 10 eur.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

Lístky sa budú predávať v troch fázach, v prvej budú k dispozícii balíčky vstupeniek na základné skupiny a play off, denné vstupenky na stretnutia základnej skupiny a permanentky na všetky zápasy v Bratislave a Košiciach. Druhá fáza odštartuje v decembri 2018 a k dispozícii budú denné vstupenky na play off. Posledná tretia fáza predaja, v ktorej sa budú predávať lístky na jednotlivé zápasy, sa začne vo februári 2019.

„K organizácii MS sme pristúpili citlivo. Majstrovstvá sveta v roku 2019 asi nebudú najnavštevovanejšie vzhľadom na infraštruktúru, ale chceme ich urobiť emocionálne silné a podľa toho sme sa snažili pristupovať k cenotvorbe vstupeniek. Máme skúsenosť z roku 2011, vtedy bol ale iný systém šampionátu. Riadili sme sa preto skôr podľa českého modelu z roku 2015,“ uviedol prezident Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH) Martin Kohút.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie